199D396X9010DXV1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 199D396X9010DXV1
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 39UF 10% 10V RADIAL
Fitxak: 199D396X9010DXV1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
199D396X9010DXV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 199D396X9010DXV1 fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP TANT 39UF 10% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66224 pcs Datuen fitxa 199D396X9010DXV1.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series TANTALEX®, 199D balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.460" (11.68mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 39µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial kapazitantzia 39µF