ESSV010W-0250-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESSV010W-0250-42
Fabrikatzaileak / Marka: ERP Power
Produktuaren Deskribapena 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Fitxak: ESSV010W-0250-42.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ESSV010W-0250-42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESSV010W-0250-42 fabrikatzailea ERP Power
deskribapena 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3789 pcs Datuen fitxa ESSV010W-0250-42.pdf
Tentsioa - Irteera 24 ~ 42 V Tentsioa - Sarrera (min) 120VAC
Tentsioa - Input (Max) 277VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm) Series ESSV
balorazio IP66 Energia (Watts) 11W
Beste izenak 1800-1089 Tenperatura operatiboa -
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, SCP
Eraginkortasuna 87% dimming Analog, ELV, Triac
Deskribapen zehatza 250mA 24 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 250mA