ESST040W-1400-27
ERP PowerERP Power
ESST040W-1400-27 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESST040W-1400-27
Fabrikatzaileak / Marka: ERP Power
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 20-27V 1.4A
Fitxak: ESST040W-1400-27.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ESST040W-1400-27ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESST040W-1400-27 fabrikatzailea ERP Power
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 20-27V 1.4A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2658 pcs Datuen fitxa ESST040W-1400-27.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 20 ~ 27 V
Tentsioa - Sarrera (min) 120VAC Tentsioa - Input (Max) 277VAC
Mota Constant Current topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Series ESST balorazio IP64
Energia (Watts) 38W Beste izenak 1800-1077
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, SCP Eraginkortasuna 87%
dimming Analog, ELV, Triac Deskribapen zehatza 1.4A 20 ~ 27 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.4A Homologazioak cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA