B82791G2301N001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82791G2301N001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CMC 30MH 300MA 2LN TH
Fitxak: B82791G2301N001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80 pcs
160 pcs
400 pcs
560 pcs
800 pcs
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
B82791G2301N001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82791G2301N001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CMC 30MH 300MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35500 pcs Datuen fitxa B82791G2301N001.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 80V Tentsioaren balorazioa - AC 42V
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) Series B82791
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pin Beste izenak 495-76988-2
B82791G2301N 1
B82791G2301N 1
B82791G2301N001-ND
B82791G2301N1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 30mH @ 10kHz
Altuera (Max) 0.315" (8.00mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 30mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 2.2 Ohm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2.2 Ohm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 300mA