B82791G2251N20
EPCOSEPCOS
B82791G2251N20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82791G2251N20
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CMC 47MH 250MA 2LN TH
Fitxak: B82791G2251N20.pdf
  • Mezua
B82791G2251N20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82791G2251N20 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CMC 47MH 250MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3938 pcs Datuen fitxa B82791G2251N20.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) Series B82791
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pin Beste izenak 495-5759-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 47mH @ 10kHz
Altuera (Max) 0.315" (8.00mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 250mA DCR 2.4 Ohm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2.4 Ohm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 250mA