B82498F3821G000
EPCOSEPCOS
B82498F3821G000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82498F3821G000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 180MA 1.9 OHM
Fitxak: B82498F3821G000.pdf
  • Mezua
B82498F3821G000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82498F3821G000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 820NH 180MA 1.9 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257370 pcs Datuen fitxa B82498F3821G000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio - Q @ Freq 23 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82498F3821G
B82498F3821G-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 300MHz
Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.9 Ohm Max
Uneko balorazioa 180mA Uneko - Saturazioa -