B82498F3820J001
EPCOSEPCOS
B82498F3820J001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82498F3820J001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82NH 500MA 190 MOHM
Fitxak: B82498F3820J001.pdf
  • Mezua
B82498F3820J001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82498F3820J001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 82NH 500MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 374948 pcs Datuen fitxa B82498F3820J001.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82498F3820J 1
B82498F3820J1
B82498F3820J1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 150MHz induktantzia 82nH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.5GHz
Deskribapen zehatza 82nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 190 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max
Uneko balorazioa 500mA Uneko - Saturazioa -