B82479G1474M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82479G1474M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 730MA 1.08 OHM
Fitxak: B82479G1474M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
B82479G1474M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82479G1474M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 470UH 730MA 1.08 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93988 pcs Datuen fitxa B82479G1474M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
estali Shielded Series B82479G1
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82479G1474M
B82479G1474M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470µH Shielded Wirewound Inductor 730mA 1.08 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.08 Ohm Max
Uneko balorazioa 730mA Uneko - Saturazioa 1.1A