B82479G1224M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82479G1224M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 1.1A 470 MOHM
Fitxak: B82479G1224M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
B82479G1224M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82479G1224M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 220UH 1.1A 470 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103843 pcs Datuen fitxa B82479G1224M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
estali Shielded Series B82479G1
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak B82479G1224M
B82479G1224M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 470 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 470 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.1A Uneko - Saturazioa 1.9A