B82476A1223M000
EPCOSEPCOS
B82476A1223M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82476A1223M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 2.7A 50 MOHM SMD
Fitxak: B82476A1223M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Mezua
B82476A1223M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82476A1223M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 22UH 2.7A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135725 pcs Datuen fitxa B82476A1223M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
estali Unshielded Series B82476A1
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-7110-2
B82476A1223M
B82476A1223M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 50 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.7A Uneko - Saturazioa 2.6A