B82476A1222M000
EPCOSEPCOS
B82476A1222M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82476A1222M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 6.1A 10.5 MOHM
Fitxak: B82476A1222M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Mezua
B82476A1222M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82476A1222M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 2.2UH 6.1A 10.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121658 pcs Datuen fitxa B82476A1222M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
estali Unshielded Series B82476A1
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 495-2687-2
B82476A1222M
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.1A 10.5 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 10.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 6.1A Uneko - Saturazioa 7A