B82432T1563K000
EPCOSEPCOS
B82432T1563K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82432T1563K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD
Fitxak: B82432T1563K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
B82432T1563K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82432T1563K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300570 pcs Datuen fitxa B82432T1563K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 (4532 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak 495-1982-2
B82432T1563K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 10MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -