B82432T1562K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82432T1562K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 750MA 260 MOHM
Fitxak: B82432T1562K000.pdf
  • Mezua
B82432T1562K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82432T1562K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 5.6UH 750MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258829 pcs Datuen fitxa B82432T1562K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 (4532 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series SIMID
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak B82432T1562K
B82432T1562K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 38MHz
Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 260 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max
Uneko balorazioa 750mA Uneko - Saturazioa -