B78108T1822J000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B78108T1822J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH
Fitxak: B78108T1822J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
B78108T1822J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B78108T1822J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 743517 pcs Datuen fitxa B78108T1822J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series MCC
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B78108T1822J
B78108T1822J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 65MHz
Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 1.6 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 240mA Uneko - Saturazioa -