B78108T1563K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B78108T1563K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 100MA 8.8 OHM TH
Fitxak: B78108T1563K000.pdf
  • Mezua
B78108T1563K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B78108T1563K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 56UH 100MA 8.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3294 pcs Datuen fitxa B78108T1563K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series MCC
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B78108T1563K
B78108T1563K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 18MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 8.8 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 8.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 100mA Uneko - Saturazioa -