B72590D0150A060
EPCOSEPCOS
B72590D0150A060 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72590D0150A060
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 20V 10A 0402
Fitxak: B72590D0150A060.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
B72590D0150A060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72590D0150A060 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena VARISTOR 20V 10A 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1599786 pcs Datuen fitxa B72590D0150A060.pdf
Varistor tentsioa (min) 20V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 495-3417-2
B72590D 150A 60
B72590D150A60
CDS2C15GTA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 15V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia -
Deskribapen zehatza 10A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) Oraina - Surge 10A
Edukiera @ maiztasuna 470pF @ 1kHz