| Zenbakiaren zenbakia | B72590D0120H060 | fabrikatzailea | EPCOS |
|---|---|---|---|
| deskribapena | VARISTOR 0402 | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 1892954 pcs | Datuen fitxa | B72590D0120H060.pdf |
| Varistor tentsioa (min) | 20V | Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Pakete / kasua | 0402 (1005 Metric) |
| Beste izenak | 495-7490-2 B72590D 120H 60 B72590D 120H 60V 9 B72590D120H60 B72590D120H60-ND CDS2C12GTH CDS2C12GTH-ND |
Tenperatura operatiboa | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Zirkuitu kopurua | 1 | Muntaketa mota | Surface Mount |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) | Gehienezko DC aldietan | 12V |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Energia | - |
| Deskribapen zehatza | Varistor 1 Circuit Surface Mount 0402 (1005 Metric) | Edukiera @ maiztasuna | 4.5pF @ 1MHz |