B59300M1120A070
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B59300M1120A070
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL
Fitxak: B59300M1120A070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B59300M1120A070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B59300M1120A070 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12859 pcs Datuen fitxa B59300M1120A070.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea - Series B59300
Erresistentzia Tolerantzia - Erresistentzia @ 25 ° C 300 Ohms
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 495-76353
B59300M1120A 70
B59300M1120A070-ND
B59300M1120A70
B59300M1120A70-ND
Tenperatura operatiboa 90°C ~ 160°C
Muntaketa mota PCB, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 300 Ohms Radial