B59300M1090A70
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B59300M1090A70
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL
Fitxak: B59300M1090A70.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
B59300M1090A70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B59300M1090A70 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18442 pcs Datuen fitxa B59300M1090A70.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea - Series B59300
Erresistentzia Tolerantzia - Erresistentzia @ 25 ° C 300 Ohms
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B59300M1090A 70
B59300M1090A070
Tenperatura operatiboa 90°C ~ 160°C
Muntaketa mota PCB, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 300 Ohms Radial