B43851A9225M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43851A9225M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: B43851A9225M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
B43851A9225M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43851A9225M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 500130 pcs Datuen fitxa B43851A9225M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series B43851 Ripple Current @ maiztasuna baxua 28mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B43851A9225M
B43851A9225M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 151 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 151 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose