B43851A5476M000
EPCOSEPCOS
B43851A5476M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43851A5476M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: B43851A5476M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B43851A5476M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43851A5476M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28557 pcs Datuen fitxa B43851A5476M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series B43851 Ripple Current @ maiztasuna baxua 186mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 495-6098
B43851A5476M
B43851A5476M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7.1 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.1 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose