B43703A9278M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43703A9278M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43703A9278M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
B43703A9278M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43703A9278M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2253 pcs Datuen fitxa B43703A9278M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.032" Dia (51.60mm)
Series B43703 Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.08A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43703A9278M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 70 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF