B43703A9109M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43703A9109M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43703A9109M000.pdf
Stock egoera 818 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43703A9109M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43703A9109M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 818 pcs Datuen fitxa B43703A9109M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43703 Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43703A9109M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm) Altuera - Eserita (Max) 6.189" (157.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose