B43644E6826M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43644E6826M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP-IN
Fitxak: B43644E6826M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B43644E6826M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43644E6826M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP-IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 33570 pcs Datuen fitxa B43644E6826M000.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B43644 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak B43644E6826M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF