B43644E6107M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43644E6107M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP-IN
Fitxak: B43644E6107M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B43644E6107M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43644E6107M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP-IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 29058 pcs Datuen fitxa B43644E6107M000.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B43644 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak B43644E6107M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 840 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 840 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF