B43547A5107M000
EPCOSEPCOS
B43547A5107M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43547A5107M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43547A5107M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B43547A5107M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43547A5107M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39926 pcs Datuen fitxa B43547A5107M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series B43547 Ripple Current @ maiztasuna baxua 840mA @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43547A5107M
B43547A5107M-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.09 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 750 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF