B43547A2228M000
EPCOSEPCOS
B43547A2228M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43547A2228M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Fitxak: B43547A2228M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43547A2228M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43547A2228M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11810 pcs Datuen fitxa B43547A2228M000.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43547 Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.46A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43547A2228M
B43547A2228M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 45 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 32 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 32 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF