B43510A9188M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43510A9188M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43510A9188M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
132 pcs
  • Mezua
B43510A9188M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43510A9188M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3639 pcs Datuen fitxa B43510A9188M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series B43510 Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43510A9188M
B43510A9188M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 3.622" (92.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose