B43510A9158M000
EPCOSEPCOS
B43510A9158M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43510A9158M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43510A9158M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
144 pcs
  • Mezua
B43510A9158M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43510A9158M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4118 pcs Datuen fitxa B43510A9158M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43510 Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.84A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43510A9158M
B43510A9158M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 60 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1500µF