B43505A5157M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43505A5157M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43505A5157M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
130 pcs
  • Mezua
B43505A5157M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43505A5157M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15509 pcs Datuen fitxa B43505A5157M002.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series B43505 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43505A5157M 2
B43505A5157M2
B43505A5157M2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.07 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 910 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 910 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF