B43505A5157M000
EPCOSEPCOS
B43505A5157M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43505A5157M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43505A5157M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B43505A5157M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43505A5157M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12257 pcs Datuen fitxa B43505A5157M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series B43505 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 495-6130
B43505A5157M
B43505A5157M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.07 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 910 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 910 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF