B43484B9478M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43484B9478M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43484B9478M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43484B9478M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43484B9478M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1258 pcs Datuen fitxa B43484B9478M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43484 Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.3A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43484B9478M
B43484B9478M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 31 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF