B43455A4108M000
EPCOSEPCOS
B43455A4108M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43455A4108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43455A4108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
B43455A4108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43455A4108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3834 pcs Datuen fitxa B43455A4108M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.032" Dia (51.60mm)
Series B43455 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.5A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 495-6396
B43455A4108M
B43455A4108M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 129 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 129 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose