B43455A2478M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43455A2478M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Fitxak: B43455A2478M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B43455A2478M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43455A2478M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1133 pcs Datuen fitxa B43455A2478M000.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B43455 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak B43455A2478M
B43455A2478M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF