B41895A6108M003
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41895A6108M003
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
B41895A6108M003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41895A6108M003 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5659 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B41895 balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapazitantzia 1000µF