B41895A6108M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41895A6108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: B41895A6108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
B41895A6108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41895A6108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109398 pcs Datuen fitxa B41895A6108M000.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series B41895 Ripple Current @ maiztasun handia 2.97A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41895A6108M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 24 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm @ 10kHz
Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1000µF