B41888D5278M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41888D5278M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: B41888D5278M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B41888D5278M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41888D5278M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95231 pcs Datuen fitxa B41888D5278M000.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series B41888 Ripple Current @ maiztasun handia 2.93A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41888D5278M
B41888D5278M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm @ 10kHz
Deskribapen zehatza 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF