B41888D5108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41888D5108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: B41888D5108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4200 pcs
  • Mezua
B41888D5108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41888D5108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223359 pcs Datuen fitxa B41888D5108M000.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series B41888 Ripple Current @ maiztasun handia 2A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41888D5108M
B41888D5108M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 39 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 41 mOhm @ 10kHz
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF