B41851A5338M000
EPCOSEPCOS
B41851A5338M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41851A5338M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: B41851A5338M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B41851A5338M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41851A5338M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55648 pcs Datuen fitxa B41851A5338M000.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series B41851 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.4A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 495-6045
B41851A5338M
B41851A5338M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 100 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose