B41851A5227M000
EPCOSEPCOS
B41851A5227M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41851A5227M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: B41851A5227M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B41851A5227M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41851A5227M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204809 pcs Datuen fitxa B41851A5227M000.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B41851 Ripple Current @ maiztasuna baxua 240mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 495-6018
B41851A5227M
B41851A5227M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose