B41789A8108Q001
EPCOSEPCOS
B41789A8108Q001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41789A8108Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 63V SNAP
Fitxak: B41789A8108Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3240 pcs
  • Mezua
B41789A8108Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41789A8108Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16237 pcs Datuen fitxa B41789A8108Q001.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.827" Dia (21.00mm)
Series B41789 Ripple Current @ maiztasun handia 7.5A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak 495-5808
B41789A8108Q 1
B41789A8108Q 1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.846" (21.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 18 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.535" (39.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 61 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 61 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1000µF