B41789A7278Q001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41789A7278Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 40V RADIAL
Fitxak: B41789A7278Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3168 pcs
  • Mezua
B41789A7278Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41789A7278Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 40V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15679 pcs Datuen fitxa B41789A7278Q001.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.827" Dia (21.00mm)
Series B41789 Ripple Current @ maiztasun handia 10.1A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41789A7278Q1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.846" (21.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.028" (51.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 2700µF