B41554E5159Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41554E5159Q000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 25V SCREW
Fitxak:
  • Mezua
B41554E5159Q000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41554E5159Q000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 15000UF 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6303 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.406" Dia (35.70mm)
Series B41554 Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B41554E5159Q
B41554E5159Q-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2500 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 17 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C kapazitantzia 15000µF