B41554E4689Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41554E4689Q000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68000UF 16V SCREW
Fitxak: B41554E4689Q000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B41554E4689Q000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41554E4689Q000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 68000UF 16V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2192 pcs Datuen fitxa B41554E4689Q000.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.532" Dia (64.30mm)
Series B41554 Ripple Current @ maiztasuna baxua 14A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B41554E4689Q
B41554E4689Q-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 11 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 68000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 68000µF