B37988G5105M000
EPCOSEPCOS
B37988G5105M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37988G5105M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL
Fitxak: B37988G5105M000.pdf
  • Mezua
B37988G5105M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37988G5105M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3905 pcs Datuen fitxa B37988G5105M000.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Series B37988G
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B37988-G5105-M
B37988G5105M
ECU-S1H105MEB
ECUS1H105MEB
P4968
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.098" (2.50mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial kapazitantzia 1µF