B37987M5104K058
EPCOSEPCOS
B37987M5104K058 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37987M5104K058
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Fitxak: B37987M5104K058.pdf
  • Mezua
B37987M5104K058ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37987M5104K058 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6097 pcs Datuen fitxa B37987M5104K058.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Series B37987M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak B37987M5104K 58
B37987M5104K58
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.098" (2.50mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.1µF