B37940K5182J060
EPCOSEPCOS
B37940K5182J060 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37940K5182J060
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1800PF 50V NP0 0805
Fitxak: B37940K5182J060.pdf
  • Mezua
B37940K5182J060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37940K5182J060 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 1800PF 50V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3196 pcs Datuen fitxa B37940K5182J060.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series B37940K
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1800pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency