B37940K5180J070
EPCOSEPCOS
B37940K5180J070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37940K5180J070
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 18PF 50V NP0 0805
Fitxak: B37940K5180J070.pdf
  • Mezua
B37940K5180J070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37940K5180J070 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 18PF 50V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6716 pcs Datuen fitxa B37940K5180J070.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.028" (0.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series B37940K
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak B37940K5180J 70
B37940K5180J70
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 18pF