B32672Z5105K000
EPCOSEPCOS
B32672Z5105K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32672Z5105K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 520VDC RADIAL
Fitxak: B32672Z5105K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32672Z5105K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32672Z5105K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 520VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55027 pcs Datuen fitxa B32672Z5105K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 520V Tentsioaren balorazioa - AC 277V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Series B32672Z
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-75762
B32672Z5105K
B32672Z5105K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 277V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1µF