B32672Z5104J000
EPCOSEPCOS
B32672Z5104J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32672Z5104J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 520VDC RADIAL
Fitxak: B32672Z5104J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32672Z5104J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32672Z5104J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 520VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 451151 pcs Datuen fitxa B32672Z5104J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 520V Tentsioaren balorazioa - AC 277V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series B32672Z
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32672Z5104J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 277V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF